Kargo Sevkiyat Koşulları


Kargo Gönderilerini hangi firma ile yapmaktasınız ?

Siparişleriniz Yurt İçi Kargo ile gönderilmektedir.


Kargo Teslim Şartları Nelerdir ?

Sipariş verdiğiniz ürünler hafta içi 15:00 'e kadar, cumartesi 12:00 'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir, diğer saatler arasında verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

(Not: Resmi Tatil Günleri, Ulusal Tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde işleme alınır.)


Kargomu Nasıl Takip Ederim ?

Siparişinizi kargoya verdikten sonra kargo takip numarasını size mail olarak bilgilendirilmesini göndereceğiz, gerekli takibi Yurt İçi Kargo'nun internet sitesinden takip edebilirsiniz veya mesai saatleri içerisinde iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp sorgulama yaptırabilirsiniz.

 

Kargom Kaç Günde Ulaşır ?

Siparişiniz bulunduğunuz konum durumuna göre 2-3 gün içerisinde teslim edilir. Siparişi istediğiniz adres konumu itibariyle teslim şartları Yurt İçi Kargonun belirlediği şartlar içerisindedir.

(Not: Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, ( Yurtiçi Kargo ) Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl / ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır ya da extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.)


Kapıda ödeme seçeneği mevcut mu ?

Kapıda ödeme sisteminde gıda ürünleri satışı yaptığımızdan dolayı ödeme yapacak kişinin sevkiyat adresinde bulunmaması , ödeme şeklinde müsait olmaması gibi durumlarda kargo geri iade olacağından ve ürünlerin saklanma şartları gereği uygun ortamlarda olmaması gibi durumlarda kargo içerisindeki ürünlerin bozulabilme ihtimaline karşı kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.


Kargomu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sevkiyat  sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketi kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firması personeline tutanak tutturunuz, eğer teslimatı teslim alırsanız kargo firmasının kargoyu sorunsuz teslim ettiği varsayılır.


Yurt Dışı Gönderim Varmı ?

Yurt dışı gönderilerde gerek ücret, gerekse gümrüklerde yaşanıbilinecek sorunlara karşı yurt dışı gönderimiz bulunmamaktadır.